Jak vidí Twilight/New Moon normální lidé

15. února 2010 v 18:24 | Quicksand>>Dizzy |  Funny
Berte prosím na vědomí, že tento článek je přestěhován z mého minulého blogu Darknessing.blog.cz, který jsem měla spolu se svou sestrou alias Dizzy ft. Shiny...Pojednává proto čistě o mě a mé sestře, ne Mickey's :)


Při přidávání filmografie na blog o Ashley, jsem na největší filmové databázi (csfd.cz) u Nového měsíce narazila na tenhle komentář, který pobavil jak mě, tak i mojí sestru... A právě moje sestra mi řekla at to sem dám.. Najdete ho v celém článku..

P.S.: FANOUŠCI TWILIGT SÁGY, BY RADŠI DÁL POKRAČOVAT NEMĚLI.. NECHCEME TU ZBYTEČNĚ HÁDKY KVŮLI KRAVINÁM..


Bella není normální. V osmnácti má hrůzu z toho, že je stará! Pak půlhodinu mele s Edwardem o tom, kdo koho zraňuje, kdo koho ochrání a kdo koho víc miluje nebo potřebuje, aby posléze víceméně totéž řešila asi hodinu s Jacobem! Tuhle holku by v reálu všichni nenáviděli, protože na tunu jejich existenciálních keců připadá jedno krátké držení za ruku a dvě pusy (asi by měl dívky někdo poučit o tom, že je lepší konat, než se v tom donekonečna rýpat - navíc se Bella zas tváří nadrženě až běda, stačí když kolem projde jeden z jejích hrdinů, a hned přerývaně dýchá). I hrozné Stmívání bylo lepší, nenořilo se totiž do nekonečné dialogové žumpy, se zápichy typu "Co to tu smrdí" - "To jsem já" (to říká Bella). Nový měsíc nudí enormně a nic na tom nezmění ani směšné ksichty svalnatého buřtíka Taylora Lautnera nebo v podobě ducha se zjevující Pattinson (wtf?). Mimochodem, pokud ještě někdo po těch sebepoškozovacích, zádumčivých, uřvaných a kdo-ví-jakých-jiných scénách, v nichž si na sebe mladá holka nesmyslně nakládá tíhu celého světa, bude tvrdit, že Twilight není emo, tak je opravdu vyřízenej.
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>
 


Anketa


Komentáře

1 Vencca Vencca | Web | 15. února 2010 v 18:43 | Reagovat

Konečně to někdo rozsekl  :-D
Není pochyb o tom, že Bella je depresivní maniak, vlk je dítě na steroidech a vempajr zadumanej patetickej masochysta  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama